Skip to main content Skip to search

Блог / Акції

УВАГА! Зміна телефонних номерів


 
Шановні клієнти!
 
Повідомляємо вас, що згідно рішення Національної комісії, що здіснює регулювання в галузі зв’язку та інформатизації від 20 квітня 2021 року оператор ТОВ “Інтертелеком” передає частину своєї номерної бази в ПАТ “Укртелеком”, у зв’язку із чим у нас змінюються всі телефонні номери з префіксом +380(44), а саме:
 
(044)355-11-50 – Продаж та обслуговування програм BAS та 1С:Підприємство
 
(044)355-11-51 – м.Бровари

(044)355-11-52 – м.Бориспіль

(044)355-11-53 – м.Вишневе

(044)355-11-54 – м.Вишгород

(044)355-11-55 – м.Київ
 
Просимо внести відповідні зміни у ваших телефонних книжках!
 

Читати далі

АКЦІЯ Переходьте на світлу сторону – обирайте ЕДО


Чорна п’ятниця – традиція, яка вже досить популярна на теренах України.
Цього року Укрзвіт разом з Linkos Group також вирішили приєднатися до святкування і запропонувати Вам унікальну вигідну пропозицію для переходу на електронний документообіг. В цей день всі, хто сумнівався чи планував придбати програмне рішення для ЕДО, може це зробити за півціни.

Читати далі

АКЦІЯ Оновлюйся! Знижка 50% на перехід з версії 7.7 на BAS або 1С:Підприємство


Компанія Укрзвіт проводить акцію для вже існуючих клієнтів, які залишаються на застарілій версії програми. Отже, ви можете здійснити перехід з 1С:Підприємство 7.7 на BAS або 1С:Підприємство не лише без втрати ваших даних, але й з низкою бонусів:

Читати далі

Як перейти на 1С:Підприємство 8

Актуальність переходу з версії 7.7 на «1С:Підприємство 8»


Платформа 1С:Підприємство є найбільш популярним і зручним програмним забезпеченням для організації роботи бухгалтерів, спеціалістів з продажу та фінансистів в Україні.

Навесні 1999 року на ринок вийшла версія 7.7, яка стала справжнім хітом в сегменті програм для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємствах усіх сфер діяльності. Головними перевагами цієї платформи є простота програмування, прийнятна вартість типових рішень, відсутність значних вимог до технічної бази компанії (комп’ютерів та серверів).

Читати далі

Відмінність 1С:Підприємство 7.7 та 8.0

Чим відрізняються програмні продукти версій 7.7 та 8.0.


Як Ви напевно знаєте, відносно недавно “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” випустила на ринок восьму версію всіх своїх програмних продуктів. Ми пропонуємо Вам розібратися з основними відмінностями, які були впроваджені розробниками “1С:Підприємство”, щоб зрозуміти, чи варто зараз переходити з ПЗ версії 7.7 на ПЗ версії 8.х.;

Читати далі

АКЦІЯ для BAS та 1С:Підприємство «БЕЗКОШТОВНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ»

 

Акція від компанії Укрзвіт! За умови оформлення замовлення на будь-яку з пакетних (типових) конфігурацій BAS або 1С:Підприємство – доставка і встановлення нашим менеджером програми на ваші ПК здійснюється безкоштовно! В пакетні конфігурації входять:

Читати далі

Програма 1C:Підприємство – ефективний інструмент сучасного підприємства


В сучасних реаліях складно знайти підприємство, яке не використовує програму 1C:Підприємство. Сучасні керівники розглядають таке програмне забезпечення як ефективний інструмент, за допомогою якого можливо максимально результативно здійснювати управління компанією, підприємством.

1C:Підприємство програма дозволяє систематизувати всю інформацію щодо діяльності підприємства, структурувати первинну документацію, економічні та фінансові звіти.

Основне призначення

Прискорити процес обробки первинної документації, безпомилково і швидко проводити розрахунок заробітної плати, вести облік активів – це не просто бажання сучасних керівників підприємств Правого берега. Це справжні реалії тих, хто в нашій компанії «Укрзвіт» вже встиг придбати 1C:Підприємство.

Читати далі

Переваги 1C:Підприємство

1C:Підприємство – унікальна система, спрямована як на керівників, спеціалістів підприємств, так і приватних осіб. Система дозволяє автоматизувати процес ведення обліку, зберігання даних. програмний продукт є унікальним інструментом, використовуючи який вдається ефективно керувати підприємствами, організаціями незалежно від форм власності і видів діяльності.

Основи функціонування програми

1C:Підприємство програма складається з двох основних частин:

  • технологічної платформи;
  • конфігурацій (прикладних рішень), розроблених спеціально для певної платформи.

Для роботи в системі обирається один із прийнятних режимів.

Читати далі

АКЦІЯ Даруємо Bank Data Converter кожному новому клієнту


Компанія Укрзвіт пропонує своїм клієнтам заощадити до 2000 грн. на придбанні Bank Data Converter (модуль обміну даними між 1С:Підприємство та системами Клієнт-банк). За умови придбання будь-якого з наступних рішень:

Читати далі

1C:Підприємство – потужний програмний комплекс

Потужний програмний комплекс 1C:Підприємство здатний значно спростити окремі процеси діяльності підприємства, організації, установи. 1C:Підприємство програма забезпечує ведення ефективного контролю продажів, послуг, виконання інших виробничих задач.

Придбавши систему 1C:Підприємство, керівник забезпечує автоматизацію багатьох процесів, знижуючи навантаження на персонал, а також збільшуючи результативність діяльності всього підприємства.

Навіщо потрібна програма

Компанія «Укрзвіт» надає можливість придбати 1C:Підприємство (ліцензовану програму). За наявності такої програми вдається структурувати дані компанії, дозволити вести точний і детальний облік діяльності всіх процесів.

Читати далі