FREDO ЗВІТ

Подання звітності в електронному вигляді

Сьогодні ми хочемо презентувати унікальний в своєму роді програмний модуль для 1С:Підприємство, який дозволяє компаніям здавати їх звітність в електронному вигляді — FREDO Звіт.

Погодьтеся, що багатьом з нас вже несила відвідувати контролюючі органи з пачками документів, вичікувати в них черги з надією встигнути все зробити до закінчення і т.і. Зараз цього робити зовсім не треба, достатньо встановити на підприємстві FREDO Звіт і процес формування й відправки звітності моментально спрощується. Підтримкою цього програмного модуля на території нашої країни займається вітчизняна компанія ТОВ «ФРЕДО».

Програмний продукт “FREDO Звіт” надає просто безмежні можливості для свої користувачів, деякі з них наведено нижче:

 1. Складати й миттєво відправляти в контролюючі органи різні види управлінської, податкової і бухгалтерської звітності.
 2. Перевіряти вірність заповнення документів за допомогою вбудованих модулів, роздруковувати їх чи зберігати на електронних носіях.
 3. Через Інтернет відправляти звіти в контролюючі органи 1 отримувати від них підтвердження щодо їх прийняття (як правило, у вигляді квитанції).
 4. Отримати електронний цифровий підпис підприємства, який можна буде використовувати для шифрування документів при їх відправці, а також для їх реєстрації в Єдиному реєстрі.
 5. Підписувати документи електронним цифровим підписом, який забезпечуватиме їх юридичну силу.

Що може отримати користувач програми “FREDO Звіт”, якщо вирішить використовувати її на своєму підприємстві:

 1. Великий комплекс різноманітних форм для звітів, який буде оновлюватись регулярно.
 2. Інтеграцію з більшістю програмних продуктів 1С:Підприємство, що дозволить швидко і оперативно переносити звіти з одного ПЗ в інше, а також отримувати інформацію про походження тих сум, які описуються і наводяться у “FREDO Звіт”. Така особливість роботи істотно економить час, як для бухгалтерів, так і для управлінців.
 3. Можливість здійснювати вивантаження усіх потрібних для перевірки чи реєстрації (в ЄРПН) податквоих накладних за лічені хвилини.
 4. Можливість перевірити вірність заповнення документу з подальшим його збереженням на носії або ж роздруком на папері.
 5. Отримання електронного цифрового підпису, який використовується для шифрування цифрових документів.
 6. Регулярний контакт із багатьма перевіряючими та контролюючими органами нашої країни з питань відправки їм цифрових копій документів, а також отримання від них підтвердження їх взяття на баланс у вигляді квитанцій.
 7. Можливість отримання і перенесення архівної інформації з програмного модуля «М.Е.Док».
 8. Використання старих версій електронного цифрового підпису, які було придбано раніше, без додаткової оплати.
 9. Отримання сертифікації цифрового підпису від державних органів.
 10. Економія грошей і грошових коштів, адже програмний продукт “FREDO Звіт” надається безкоштовно для всіх підписників сервісу ІТС:ПРОФ.

Аби  стати користувачем програми “FREDO Звіт”, Вам треба придбати офіційну версію будь-якого ПЗ  1С:Підприємство, підписатись на інформаційно-технологічний супровід або ж оформити підписку віддаленого офісу.

Користувачам програмного продукту 1С:Підприємство восьмої версії слід підписатись на “FREDO Звіт” на період у дванадцять місяців. Якщо ж службу подання цифрової звітності треба використовувати одночасно на декількох комп’ютерах, то користувачеві слід одноразово перейти на мережеву версію йього ПЗ.

Як почати працювати із Сервісом подання електронної звітності “FREDO Звіт”

Необхідно завантажити актуальний дистрибутив програми “FREDO Звіт” із сайту www.fredo.com.ua і встановити його. Далі Ви отримаєте код активації програми “FREDO Звіт” безпосередньо у програмі або на сайті www.fredo.com.ua і встановаіть його.

ВАЖЛИВО! При кожному продовженні підписки буде потрібний новий актуальний код активації. За допомогою мастера підключення ви зможете додати нову організацію, заповнити її реквізити і піключити ЕЦП.

Почати здавати звіти в електронному вигляді!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: