Продукти 1С:ПІДПРИЄМСТВО

“Бухгалтерія 8”

Бухгалтерія 8 — програмний продукт, який дозволяє автоматизувати процес впровадження податкового та бухгалтерського обліку у чіткій відповідності до діючого законодавства України.

Завдяки програмі значно спрощується процес складання звітності у різноманітні контролюючі інстанції. Програмний продукт орієнтовано на широке коло споживачів (установи, організації, підприємства — незалежно від форми оподаткування та їх основного виду діяльності).

Дізнатись подробиці

“Управління торговим підприємством”

Управління торговим підприємством — універсальний програмний продукт, який забезпечує комплексну автоматизацію всіх процесів підприємства, яке здійснює будь-яку комерційну діяльність. За допомогою такого інструменту вдається забезпечити ефективне функціонування підприємства, створити основу для успішного розвитку сучасної компанії.

Програмний продукт Управління торговим підприємством є полегшеним варіантом програми 1С:Підприємство.

Дізнатись подробиці

“Зарплата і Управління персоналом”

Програмний продукт Зарплата та управління персоналом є комплексним і ефективним рішенням для ведення кадрової політики на будь-яких підприємствах, в установах і компаніях незалежно від сфери діяльності.

Програма забезпечує підвищення результативності кадрової роботи. Такий потужний інструментарій дозволяє оптимізувати роботу не лише бухгалтерії і кадрової служби, але й інших структурних підрозділів, що забезпечують вирішення кадрових задач.

Дізнатись подробиці

“Управління виробничим підприємством”

Сучасна програма Управління виробничим підприємством — це професійний інструмент, що дозволяє оптимізувати облік господарської і фінансової діяльності на підприємствах будь-якої галузі. При створенні програми розробниками було враховано міжнародні методики управління корпораціями і підприємствами. Також програмний продукт дозволяє вести облік значної кількості співробітників, загальна чисельність яких може сягати сотні тисяч.

Фінансова і господарська діяльність всіх відділів підприємства після встановлення програмного продукту стає наглядною, контрольованою і керованою, оскільки результат їх діяльності відображається в єдиній інформаційній базі. Доступ до бази даних мають лише співробітники, які надано відповідні права.

Дізнатись подробиці

“Управління торгівлею”

Управління торгівлею — програмний продукт для ефективного ведення управлінського й оперативного обліку торгівельних підприємств, що здійснюють роздрібну, оптову, оптово-роздрібну торгівлю. Функціональні можливості програмного продукту дозволяють в автоматичному режимі проводити аналіз, здійснювати планування ведення торгових операцій, вирішувати в оперативному режимі поточні задачі.

Завдяки наявності сучасної програми вдається підвищити ефективність прийняття управлінських рішень, забезпечити успішність ведення повного циклу торгового процесу.

Дізнатись подробиці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: