Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)

Компанія “УКРЗВІТ” спільно зі “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” надає комплексну підтримку і консультацію всім покупцям програмного продукту «1С:Підприємство» на території України. Це робиться задля того, аби в користувачів не было проблем з ефективним використанням і застосуванням цієї програми. Головна умова — це отримання допомоги, яка полягає у придбанні виключно офіційної і ліцензійної версії ПЗ, а також її реєстрація на сайте розробника.

ІТС має низку переваг, які доступні всім підписникам даного сервісу:

 1. Своєчасне отримання оновлень та виправлень для програмних продуктів 1С:Підприємство. Якщо ви є підписані на службу ІТС, то Вам щомісячно на пошту надходить посилання для встановлення оновлення.
 2. Якісна інформаційна підтримка. ІТС містить в собі велику базу різноманітних методичних матеріалів, якими мають право користуватись бухгалтери, кадрові працівники, технічні спеціалісти та керівники для підвищення свого професійного рівня.
 3. Отримання консультацій і допомоги з різноманітних питань, пов’язаних зі сферою діяльності конкретно Вашого підприємства.

Якщо ж користувач програмних продуктів 1С:Підприємство укладе угоду ІТС:ПРОФ, то корім всього вищенаведеного, він отримає доступ до системи подання електронної звітності. Це дасть йому змогу виконувати наступні операції на своєму підприємстві:

 1. Формувати різноманітні види звітності та відправляти їх у відповідні контролюючі органи нашої країни.
 2. Перевіряти правильність заповлення документів (за допомогою вбудованих модулів) і роздруковувати їх безпосередньо на своєму робочому місці
 3. Отримати електронний цифровий підпис і за його допомогою здійснювати шифрування документів перед їх відправкою до контролюючих органів.
 4. Отримувати підтвердження (квитанцію) від регулюючих органів про отримання документів.
 5. Зберігати звіти на електронних носіях.
 6. Отримувати на регулярній основі офіційні оновлення програмних продуктів від 1С:Підприємство, а також будь-яку консультаційну допомогу у вирішенні різноманітних питань, пов’язаних з роботою ПЗ від «Укрзвіт».

Ціни і розцінки на послуги з ІТС та ІТС:Проф наведено нижче. Хочемо лише повідомити, що при придбанніофіційної версії програми 1С:Підприємство, Ви отримуєте три місяці безкоштовного інформаційно-технологічного супроводу в якості бонусу. Як тільки пільговий період використання добіжить кінця, Ви зможете укласти вже повноцінний договір, загальна вартість якого буде залежати від його виду і тривалості.

Вид договору ІТС ІТС ПРОФ ІТС ТЕХНО
12 місяців 6450 4500
6 місяців 3450 2400
3 місяці 1800
ІТС Україна ПРОФ пільговий 8+4, акція при купівлі ПЗ 3810

Знижки для постійних користувачів

Фірма “УКРЗВІТ” надає знижки для тих, хто безперервно легально використовує сервіси ІТС. Якщо у вас є діюча угода ІТС ПРОФ, в залежності від його терміну (3, 6, 12 міс.), надається знижка. Наведено максимальну та мінімальну ціну зі знижкою.

Вид договору ІТС, який планується укласти Термін дії попереднього договору ІТС
12 міс. або пільговий 8+4 6 міс. 3 міс. (в т.ч. пільговий)
ІТС Украина ПРОФ на 12 місяців 5700 6090 6270
ІТС Украина ПРОФ на 6 місяців 3000 3150 3300
ІТС Украина ПРОФ на 3 місяці 1560 1640 1710

 
За більше детальною інформацією звертайтесь до менеджерів

(044) 223 57 97

Детальна інформація щодо видів Договорів ІТС:ТЕХНО та ІТС:ПРОФ

Чому ж варто обрати підписку на ІТС?

Все дуже просто, якщо Ви хочете бути обізнаним з усіма законодавчими новинами та змінами в царині подання звітності, які стосуватимуться діяльності вашого підприємства, то відповідь очевидна. Погодтесь, що навіть мінімальна помилка у звіті може призвести до великих прпоблем. Тому підписка на ІТС – це гарна інвестиція грошових коштів, з якого боку не поглянь, але й це ще не все. Користувачі цього сервісу додатково зможуть отримати:

 1. Електронну версію журналу «Дебет-Кредит».
 2. Регулярну і постійну підтримку лінії консультацій.
 3. Різноманітні матеріали і продукти, які полегшують роботу з 1С:Підприємство.
 4. Офіційні оновлення.
 5. Всі необхідні матеріали для автоматизації податкового та бухгалтерського обліку на підприємстві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: